Zapytaj, zanim wybudujesz dom


Doskonale wiemy, że budowa domu drewnianego to z jednej strony marzenie, ale też wiele obaw, których nie ma kto rozwijac. Boimy się tego, czego nie znamy. A przecież chodzi o inwestycję często spłacaną przez całe życie! Dlatego sięgaj po marzenia, ale z głową! Zanim wybudujesz, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji na temat domów drewnianych.

Jeśli trafiłeś na tą stronę, to pewnie dlatego, że chodzi ci po głowie budowa drewnianego domu. My takich domów wybudowaliśmy tysiące: w technologii STEIcO, z bala, w masywnym szkielecie i z clt. Dla singli i par, małych i dużych rodzin, młodych małżeństw i starszych ludzi spełniających swe marzenia w jesieni życia. Przeszliśmy z naszymi klientami przez cały proces w czasach, gdy banki nie wiedziały jak udzielać kredytów na tak szybko realizowane inwestycje budowlane, gdy trzeba było wypełnić wniosek do PINB , dostosować gotowy projekt budowlany do technologii drewnianej. 

Mamy obecnie wiedzę unikalną w Polsce, a którą chętnie się z Tobą podzielimy. Dlaczego? Bo kochamy drewno i chcemy, by ludzie również wiedzieli jak świetny to budulec. Jak szybko mogą spełnić marznie o zdrowym, energooszczędnym domu, tanim w eksploatacji, a do tego łatwym w późniejszej przebudowie, gdy powiększy się Twoja rodzina, albo zapragniesz otworzyć przestrzeń wewnątrz domu. 

Zapewne te wszystkie zalety już znasz, ale interesują cię szczegóły, detale, na których znac się może tylko architekt, inżynier budownictwa, właściciel fabryki domów, doradca prawny  – czyli my!

Nie pytaj amatorów na forach internetowych – szkoda, byś musiał potem płacic za ich błędne informacje. 

Zanim wybudujesz dom, napisz do nas. Podpowiemy ci:

  • od czego zacząć, budując np. dom szkieletowy lub z bala?
  • jakie dokumenty skompletować, by zbudowoac dom drewniany?
  • jak wybrac dobrego architekta, który zna się na drewnie?
  • czym różnią się od siebie różne technologie?
  • dlaczego tak ważne są przekroje ścian?
  • co musi się znaleźc w umowie z wykonawcą?
  • jakie banki udzielają kredytów na domy drewniane?

A może masz swoje pytania?

Zadzwoń jeszcze dziś:  668 540 633 lub napisz: biuro@cdcw.pl

Kasper Binert, sekretarz stowarzyszenia skontaktuje cię z naszym ekspertem w konkretnej dziedzinie.