Proeco na Forum Holzbau Polska: usługa prefabrykacji na zlecenie z perspektywy wykonawcy


Dom wykonany dla inwestora w Kaliszu był pierwszą realizacją w technologii prefabrykacji firmy Proeco. Jak przebiegały etapy budowy tego domu oraz o aspektach organizacyjnych, ekonomicznych i ekologicznych opowie wykonawca podczas Forum Holzbau Polska.

 

Prefabrykacja zmieniła sposób myślenia o budowie domu jako procesie długotrwałym i uciążliwym, zarówno dla inwestorów, jak i wykonawców. Daje wiele możliwości firmom budującym domy z drewna, które mogą realizować marzenia klientów o zdrowych, energooszczędnych i trwałych budynkach, w których panuje idealny komfort temperaturowy.

Dom w Kaliszu, który został zmontowany w 4 dni, a już po 4 miesiącach inwestorzy mogli się do niego wprowadzić, był pierwszym budynkiem zrealizowanym w tej technologii przez firmę Proeco. Ten doświadczony wykonawca domów w technologii szkieletowej, zdecydował się na budowę z prefabrykatów, które zostały przygotowane na zlecenie w fabryce STEICO. O doświadczeniach z tej realizacji, aspektach organizacyjnych, ekonomicznych i ekologicznych opowie Bartosz Osiwała z firmy Proeco, który będzie jednym z prelegentów piątej edycji Forum Holzbau Polska. Tegoroczna konferencja poświecona budownictwu drewnianemu odbędzie się w dniach 21-22 czerwca w hotelu Windsor w Jachrance.

Budowę domu prefabrykowanego można podzielić na kilka etapów, które zostaną szczegółowo omówione na przykładzie domu zrealizowanego w Kaliszu. Będzie można dowiedzieć się również jakie są zalety prefabrykacji dla inwestora oraz firmy wykonawczej, zlecającej usługę prefabrykacji.

Prelekcji Bartosza Osiwały z firmy Proeco będzie można wysłuchać 22 czerwca podczas sesji poświęconej prefabrykacji budynków drewnianych, zaplanowanej w godz. 11.30-13.00.

 

Pełen program konferencji i informacje na temat Forum Holzbau Polska można znaleźć na stronie:

Home