Jak powstaje dom z drewna w technologii prefabrykowanej?


Jak powstaje dom z drewna w technologii prefabrykowanej? Szybko! Gotowe, precyzyjnie zaprojektowane i wykonane zgodnie ze specyfikacją elementy przyjeżdżają na plac budowy, gdzie zostają zamontowane. O imponującym tempie „budowy” takiego domu  będzie się można przekonać podczas kolejnej realizacji firmy FuturaDom, jednego z członków Stowarzyszenia Centrum Drewna w Czarnej Wodzie.

We wtorek 30 lipca br.  w Konstantynowie Łódzkim odbędzie się montaż kolejnego domu realizowanego przez FuturaDom. To nie tylko doskonała okazja, aby zobaczyć, jak szybko powstaje taki dom. Na miejscu, od specjalistów z firmy, będzie się można dowiedzieć o technologii i zaletach ekologicznego, energooszczędnego budownictwa modułowego opartego na drewnie, co pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące standardów budownictwa, parametrów technicznych i bezpieczeństwa domu wykonanego z drewna. Będzie także możliwość porozmawiania z inwestorem powstającego obiektu, na temat jego drogi do własnego domu.

Fot. FuturaDom

Szybkość realizacji inwestycji to ważny atut budownictwa modułowego, ale nie jedyny. Dzięki szczególnym zaletom drewna budynki zapewniają doskonały komfort cieplny – zima zatrzymują ciepło, latem natomiast chronią dom przed upałem. Właściwości higroskopijne naturalnych materiałów termoizolacyjnych wpływają na zdrowy, wewnętrzny mikroklimat.

 

Aby uczestniczyć 30 lipca w montażu w Konstantynowie Łódzkim należy umówić się telefonicznie: 512 833 022